Комп'ютерні послуги Четвер, 24.05.2018, 18:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Електронна пошта | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Друзі сайту

SysAdminsUA

Каталог сайтов Link.Sainw.Cn

Налаштування електронної пошти

У нинішній час людина, що не вміє користуватися електронною поштою, викликає подив і навіть певне глузування з боку навколишніх. І це цілком природно, адже в століття розвитку сучасних інформаційних технологій подібна “дрімучість” не може викликати нічого крім поблажливої посмішки.

Відправлення кореспонденції за допомогою глобальної мережі - це самий популярний спосіб використання Інтернет на сьогоднішній день. Правильне налаштування поштової програми дозволить Вам спілкуватися з мільйонами користувачів із усіх кінців земної кулі, а масове розсилання листів проінформує Ваших клієнтів про ту або іншу подію, що намічається, акції, зміни у роботі компанії і т.д.

Крім того, налаштування поштової програми може бути виконано таким чином, що всі співробітники вашої компанії будуть об’єднані в рамках однієї дискусійної групи. Люди можуть підписуватися на інформаційні розсилки,  і тільки за допомогою поштових програм можна систематизувати процес керування електронною кореспонденцією.

Установка і налаштування поштових програм
Як ми бачимо, електронна пошта з кожним днем стає все більш важливим учасником бізнес-процесів, що протікають, і безпосередньо впливає на повсякденну діяльність будь-якої компанії. Разом з тим не будемо забувати і про той факт, що для правильного використання електронних скриньок, зменшення ризиків втрати важливої документації в процесі пересилання, зведення до мінімуму можливості заразити комп’ютер шкідливими програмами – необхідне грамотне налаштування поштової програми.  Це аж ніяк не такий простий процес, як можна подумати на перший погляд, оскільки процеси доставки і відправки листів підкоряються твердим стандартам, без знання яких просто неможливо організувати оптимальну роботу Вашої електронної пошти.

Усі труднощі в даному випадку  пов’язані з тим, що налаштування поштової програми повинно відбуватися з оглядом на самі різні фактори. У їхньому числі варто особливо відзначити наступні:
•    оптимальне використання скриньок;
•    конфіденційність деяких повідомлень і обмеження доступу;
•    надійне збереження критично важливих листів;
•   зведення до мінімуму можливості зараження окремих комп’ютерів і локальної мережі в цілому поштовими хробаками, вірусами й іншими шкідливими програмами.
Якщо налаштування поштової програми проводилося аматорами або дилетантами, то в процесі використання електронної пошти можуть виникати самі різноманітні помилки. Наслідки від подібних дій можуть бути самими сумними.

Поштова програма або web-інтерфейс?
Багато людей можуть поставити закономірне запитання – а навіщо взагалі потрібна поштова програма, якщо є перевірені часом web-інтерфейси. Уся справа полягає в зручності використання. Так, наприклад, за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення Ви можете читати свою кореспонденцію навіть тоді, коли не підключені до мережі Інтернет. Прочитали який-небудь лист і відразу вирішили написати відповідь? Не проблема!
Сміливо пишіть своє послання і при першому ж виході в мережу програма сама відправить його по зазначеній адресі. Крім того, правильне налаштування поштової програми дозволить позбутися від таких проблем, як спам і віруси. Ви будете отримувати тільки потрібну вам кореспонденцію, а всі підозрілі листи будуть видалятися з Вашої скриньки за допомогою спеціальних фільтрів.

Якщо Ви звертаєтеся до фахівців в області налаштування програмного забезпечення, то отримуєте у своє розпорядження наступні можливості:
•  Навчання користувача роботі з поштовими програмами.
• Налаштування поштової програми буде виконано таким чином, що всі стандартні дії користувача будуть здійснюватися в режимі максимальної безпеки.
• Правильне налаштування допоможе погодити всі протоколи і стандарти в роботі електронної пошти.

Звичайно ж, налаштування поштової програми має здійснюватися професіоналом своєї справи. Якщо Ви не впевнені в компетенції обраних виконавців, то не варто ризикувати, оскільки, як уже було сказано вище, наслідки від подібних дій можуть бути самими жалюгідними. Ідеальне рішення в даному випадку – довірити роботу фахівцеві.


» Форма входу


» Пошук

» Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

» WebMoneyКрасик О.Ю. © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz