Комп'ютерні послуги Четвер, 24.05.2018, 18:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Інтернет | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Друзі сайту

SysAdminsUA

Каталог сайтов Link.Sainw.Cn

Підключення до інтернету

Життя сучасної людини немислиме поза могутнім потоком інформації, а основне її джерело - це, звичайно, Інтернет. У глобальній мережі можна відпочити від роботи, знайти і придбати необхідні товари, познайомитися з людьми, заробити, отримати освіту – адже це цілий динамічний світ. Саме тому так важливо, щоб Інтернет-з’єднання було якісним.

Вибираючи підключення до інтернету домашнього комп’ютера, кожен користувач мусить відповісти на безліч питань.

Насамперед, потрібно визначитися з обсягами і швидкістю скачування інформації. Ці параметри відбиваються на щомісячній платі по обраному тарифу: чим більше швидкість і обсяг – тим вища вартість. Більшість користувачів сьогодні вибирають безлімітні тарифи, тому і роль у ціноутворенні відіграє тільки швидкість.

Наступне питання: вибрати провідне чи безпровідне підключення до інтернету? – Перший варіант є більш економічним, але і позбавляє користувачів багатьох зручностей технології Wi-Fi. Якщо у вас стаціонарний комп’ютер, то можна задовольнятися і підключенням за допомогою кабелю. Але для власників ноутбукiв, декількох комп’ютерів і КПК – значно зручніше не бути “прив’язаним”, вільно переміщаючись у просторі.

Але саме головне: вибір фірми-провайдера, що зможе забезпечити безперебійну роботу в мережі! Провайдер мусить бути відповідальним партнером, а його співробітники – грамотними фахівцями. Адже вони не тільки підєднають вас до глобальної павутини – на їхні плечі ляже наступне рішення технічних і абонентських проблем, що іноді виникають у всіх користувачів.

Якщо Ви не дуже добре уявляєте собі можливості роботи на різних швидкостях, не знаєте, варто підключати Wi-Fi або кабель, на якого провайдера можна покластися – знадобиться консультація фахівця. Я швидко вникну у Ваші потреби і запропоную оптимальне рішення. Така допомога в підключенні та налаштуванні інтернету стає все більш затребуваною особливо зараз, коли сотні провайдерів навперебій пропонують свої послуги.

Способи підключення

Стрим
– один із самих оптимальних способів підключення до Інтернет. Використовується технологія ADSL, при якій підключення до Інтернет відбувається по телефонних проводах, у той же час телефон залишається доступним для звичайних дзвінків. Цей варіант підключення до Інтернет створює комфортні умови для роботи, забезпечує досить високу швидкість завантаження і надає можливість повноцінно використовувати всі можливості Інтернет-сервісів. Оптимальний для користувачів, які проводять у мережі досить багато часу і бажають мати високу швидкість передачі даних та стабільне з’єднання з Інтернет.

Для підключення до ADSL необхідно:
1.телефонна лінія;
2.ADSL модем;
3. програмне забезпечення для взаємодії комп’ютера і модему.

Переваги  підключення:
1. підключення на відносно високій швидкості;
2. вільна телефонна лінія для телефонних розмов;
3. відносно дешеве з’єднання.

Недоліки підключення:
1. відносно висока вартість підключення.

Беспровідне підключення до Інтернету (Wi-Fi) – головна перевага - цe відсутність яких-небудь провідних з’єднань для доступу. З кожним днем стає усе більш розповсюдженим і доступним способом. Дозволяє входити в мережу Інтернет як в офісі і власній квартирі, так і в аеропорту або в кав’ярні. Беспровідна мережа Wi-Fi дозволяє відразу декільком користувачам бути підключеним і працювати в Інтернет. Причому використовуватися можуть будь-які Wi-Fi пристрої – ноутбуки, смартфони, принтери й інші. Практично в будь-якому ноутбуці є адаптер беспровідного зв’язку, необхідне лише налаштування Інтернету з використанням технології Wi-Fi. Якщо у вас стаціонарний ПК, відвертатися від цієї технології не варто. Сучасні технології захисту запобігають несанкціонованому доступу до вашого комп’ютера і забезпечують безпеку даних, що знаходяться в ньому. Професійне налаштування Інтернет допоможе вам забезпечити стабільне з’єднання з Інтернет і високий рівень захищеності. Беспроводні мережі найчастіше використовують для невеликих офісів (біля двадцяти машин) або для звичайного користувача, у якого в будинку і декілька комп’ютерів і немає бажання обплутувати квартиру павутиною проводів. Однак налаштування Інтернет з використанням Wi-Fi можливе при будь-якому числі комп’ютерів, використовуючи повторювачі сигналу.

Переваги  підключення:
1. відсутність зайвих проводів у квартирі або офісі;
2. можливість швидко додати в мережу новий комп’ютер або пристрій;
3. мобільність користувача Інтернет;
4. відносно висока швидкість передачі даних до 100 Мбiт/сек;
5. захист від несанкціонованого проникнення у вашу мережу.

Способи організації вашої мережі:
1. просте підключення Інтернет засобами Wi-Fi, при наявності тільки одного комп’ютера, який мусить бути підключений до Інтернет без проводів;
2. з’єднання в приватну мережу двох або більше комп’ютерів без маршрутизатора, що дозволяє налаштувати підключення Інтернет усім комп’ютерам через один канал;
3. з’єднання в приватну мережу двох або більш комп’ютерів з маршрутизатором, у цьому випадку обмін даними йде через роутер, що дає можливість незалежно виходити в мережу Інтернет з кожного з комп’ютерів у мережі.

Підключення через SkyLink – прогресивний спосіб підключення Інтернет з використанням стандарту 3G, забезпечує високу швидкість передачі даних. Додатково доступні можливості VPN-доступу з підвищеною безпекою, використання виділеного каналу, перегляд потокового відео і багато інші сервісів. Налаштування Інтернет у цьому випадку досить складне і потрібна допомога фахівця.


» Форма входу


» Пошук

» Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

» WebMoneyКрасик О.Ю. © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz